کد خبر: ٩٨١٥٨/ ١٨:٠٣ - دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 2631
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان رازی, گروه خبری RSS
افتتاحیه میز خدمت الکترونیک در بیمارستان رازی
میز خدمت با حضور دکتر ترابی و رئیس و مدیر بیمارستان رازی در سالن آمفی تئاتر بیمارستان رازی افتتاح شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان رازی، در راستای الکترونیک شدن فرایندهای دانشگاه، میز خدمت الکترونیک در سطح دانشگاه و واحدهای زیرمجموعه در بیمارستان رازی افتتاح شد.
بیمارستان پوست رازی نیز در راستای توسعه فرایندهای الکترونیک و ارائه خدمات به صورت غیرحضوری به راه اندازی میز خدمت الکترونیک (ثبت نامه بدون نیاز به کاغذ و از طریق تلفن همراه) اقدام کرد که افتتاحیه آن همزمان با دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی  روز دوشنبه 21 بهمن  98  با حضور دکتر ماشاءالله ترابی رئیس دبیرخانه مرکزی میز خدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه، دکتر ربابه عابدینی رئیس بیمارستان، و دکتر هادي مخترع مدیر بیمارستان، کارشناسان این حوزه، معاونان و مسئولان بیمارستان در سالن آمفی تئاتر بیمارستان رازی برگزار شد. 
در ابتدای جلسه رئیس بیمارستان ضمن خوشامد گویی به مزیت های استقرار میز خدمت الکترونیک اشاره کرد و اقدامات منحصر به فرد بیمارستان در راستای نهادینه کردن میز خدمت را بیان کرد. سپس دکتر ترابی به بیان اهداف و سیاست های دانشگاه در خصوص میز خدمت الکترونیک پرداخت و کاربردهای استفاده از میز خدمت الکترونیک در دریافت و ارسال مکاتبات، راهکارهای استفاده از ایمیل و کاربران اتوماسیون اداری ECE سایر سازمان ها را بیان کرد.
وي در ادامه برای بیمارانی که نیازمند follow up هستند نیز امکان الکترونیک کردن فرایند را امکانپذیر دانست و در نهایت افزایش کیفیت خدمات و کاهش هزینه را از اهداف بسیار مهم این طرح بیان کرد.
براي کارکرد بهینه میز خدمت الکترونیک مهندس علمی به بازآموزی شرکت کنندگان در نحوه استفاده از میز خدمت الکترونیک پرداخت و در خلال جلسه شرکت کنندگان به صورت آزمایشی درخواست هایی ثبت کرده و در همان جا مسئول میز خدمت درخواست آنها را پاسخ داد. پس از پایان آموزش و پرسش و پاسخ ها، مراسم اهدای هدیه به شرکت کنندگان فعال برگزار شد و بعد از آن با مراجعه به محوطه درمانگاه (محل استقرار مسئول میز خدمت الکترونیک)، اتاق ارائه میز خدمت الکترونیک رسما افتتاح شد و از محل آن و  QR های آموزشی طراحی و چاپ شده براي استفاده بیماران و همراهان آنها بازدید به عمل آمد.
خبرنگار و عکاس: نرگس ابراهیمی

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
#