بانوان نامی دانشگاه/ دکتر فرزانه آقاحسینی: زنان باید خودشان را باور کنند و از موانع نهراسند، تنها راه پیشرفت افزایش سطح آگاهی‌های علمی و پشتکار است
دفتر مشاور امور زنان و خانواده با همکاری روابط عمومی دانشگاه در سلسله گفت‌وگوهایی، بانوان موفق دانشگاه را به خوانندگان سایت معرفی می‌کند. مصاحبه دکتر فرزانه آقا حسینی متخصص بیماری‌های دهان و فک و صورت و فلوشیپ بیولوژی و استاد تمام دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران را در ادامه بخوانید.
 سه شنبه ٨ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بانوان نامی دانشگاه/ دکتر سیمین ناصری: زنان توانمند با حضور فعال در محیط‌های اجتماعی و برنامه توسعه ملی کشور می‌توانند تأثیرگذار باشند
دفتر مشاور امور زنان و خانواده با همکاری روابط عمومی دانشگاه در سلسله گفت‌وگوهایی، بانوان موفق دانشگاه را به خوانندگان سایت معرفی می‌کند. مصاحبه دکتر سیمین ناصری معاون پژوهشی و استاد گروه مهندسی بهداشت محیط دانشکده بهداشت دانشگاه را در ادامه بخوانید.
 سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٥متن کامل >>
بانوان نامی دانشگاه/ دکتر منا نوائی نیگجه: اگر جامعه ای بخواهد در مسیر بالندگی قدم بردارد، باید شرایط را برای حضور بانوان فراهم کند
دفتر مشاور امور زنان و خانواده با همکاری روابط عمومی دانشگاه در سلسله گفت‌وگوهایی، بانوان موفق دانشگاه را به خوانندگان سایت معرفی می‌کند. مصاحبه دکتر منا نوائی نیگجه استادیار مهندسی بافت مرکز تحقیقات علوم دارویی پژوهشکده علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی تهران را در ادامه بخوانید.
 سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٥متن کامل >>
بانوان نامی دانشگاه/ دکتر نیره السادات روح‌اللهی: سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی، معنوی و اخلاقی زنان است که باعث سلامت همه‌جانبه، نشاط و بالندگی اجتماع می‌شود
دفتر مشاور امور زنان و خانواده با همکاری روابط عمومی دانشگاه در سلسله گفت‌وگوهایی، بانوان موفق دانشگاه را به خوانندگان سایت معرفی می‌کند. مصاحبه دکتر نیره السادات روح‌اللهی یکی از مدیران باسابقه خانم دانشگاه را در ادامه بخوانید.
 سه شنبه ٥ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٨متن کامل >>
بانوان نامی دانشگاه/ دکتر سیما صدرای: دوست دارم دانشجویانم را در ابعاد مختلف آموزش دهم
دفتر مشاور امور زنان و خانواده با همکاری روابط عمومی دانشگاه در سلسله گفت‌وگوهایی، بانوان موفق دانشگاه را به خوانندگان سایت معرفی می‌کند. مصاحبه دکتر سیما صدرای عضو هیات علمی و دانشیار دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران را در ادامه بخوانید.
 سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٥متن کامل >>
بانوان نامی دانشگاه/ دکتر خدیجه میرزایی: ارزشمندترین و فرح‌بخش‌ترین دستاوردم دیدن پیشرفت‌ها و موفقیت‌های دانشجویانم است
دفتر مشاور امور زنان و خانواده با همکاری روابط عمومی دانشگاه در سلسله گفت‌وگوهایی، بانوان موفق دانشگاه را به خوانندگان سایت معرفی می‌کند. مصاحبه دکتر خدیجه میرزایی متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی و عضو هیات علمی دانشکده تغذیه و رژیم‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران را در ادامه بخوانید.
 سه شنبه ٧ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٦متن کامل >>
بانوان نامی دانشگاه/ دکتر مهناز خانوی: حضور زنان فعال و توانمند در جامعه عامل مؤثری در ارتقای سلامت کشور است
دفتر مشاور امور زنان و خانواده با همکاری روابط عمومی دانشگاه در سلسله گفت‌وگوهایی، بانوان موفق دانشگاه را به خوانندگان سایت معرفی می‌کند. مصاحبه دکتر مهناز خانوی استاد دانشکده داروسازی دانشگاه را در ادامه بخوانید.
 سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٦متن کامل >>
بانوان نامی دانشگاه/ ثریا نجاتی: مسئولیت‌های کاری و اجتماعی تأثیر مثبت در زندگی شخصی خانم‌ها دارد
دفتر مشاور امور زنان و خانواده با همکاری روابط عمومی دانشگاه در سلسله گفت‌وگوهایی، بانوان موفق دانشگاه را به خوانندگان سایت معرفی می‌کند. مصاحبه ثریا نجاتی مدرس گروه داخلی جراحی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه را در ادامه بخوانید.
 سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٢متن کامل >>
بانوان نامی دانشگاه/ دکتر میر مولایی: حیات و بقای جامعه بیش از این‌که بر عهده مردان باشد بر عهده زنان است زیرا زنان انسان‌ساز و جامعه‌ساز هستند
دفتر مشاور امور زنان و خانواده با همکاری روابط عمومی دانشگاه در سلسله گفت‌وگوهایی، بانوان موفق دانشگاه را به خوانندگان سایت معرفی می‌کند. مصاحبه دکتر سیده طاهره میر مولایی مدیر گروه مامایی و بهداشت باروری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه را در ادامه بخوانید.
 سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٣متن کامل >>
بانوان نامی دانشگاه/ سوریا بابایی: در همه سال های خدمتم همواره دست خداوند را بر روی دوشم احساس کردم
دفتر مشاور امور زنان و خانواده با همکاری روابط عمومی دانشگاه در سلسله گفت‌وگوهایی، بانوان موفق دانشگاه را به خوانندگان سایت معرفی می‌کند. مصاحبه سوریا بابایی، مدیر پرستاری بیمارستان سینا را در ادامه بخوانید.
 سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>

سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
#