سه شنبه ٠١ آبان ١٣٩٧
**** شماره حساب معاونت پژوهشي دانشگاه : بانك ملت به شماره: 2761900442 - با كد شناسه: 8929 - شماره شبا: IR03 0120 0000 0000 2761 9004 42 ****
منو اصلی
 
١٣٩٧/٠٨/٠١
هفدهمین جلسه شورای راهبردی همکاری توسعه مدیریت صنعت و دانشگاه
با حضور رییس دانشگاه هفدهمین نشست شورای همکاری دانشگاه و صنعت برگزار شد
در نشست شورای همکاری دانشگاه و صنعت، گزارش عملکرد سال 96 مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت بررسی و با درخواست متقاضیان تأسیس شرکت دانش‌بنیان موافقت اصولی شد.
ادامه خبر »
١٣٩٧/٠٧/٢٣

دکتر منظم مدیر توسعه فناوری و ارتباط دانشگاه با صنعت: هر دانشکده، پژوهشگاه، پژوهشکده و مرکز تحقیقات می‌تواند شعبه‌ای از یک مرکز رشد ایجاد کند
مدیر توسعه فناوری و ارتباط دانشگاه با صنعت با اشاره به ایجاد مراکز رشد اقماری در دانشگاه تاکید کرد هر دانشکده، پژوهشگاه، پژوهشکده و مرکز تحقیقات می‌تواند شعبه‌ای از یک مرکز رشد ایجاد کند.
ادامه خبر »
١٣٩٧/٠٧/٢٣

انتصاب سرپرست مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، به موجب حکمی دکتر اکبر عبدالهی اصل را به سمت سرپرست مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه منصوب کرد.
ادامه خبر »
١٣٩٧/٠٧/١١

گفت‌وگو با دکتر نصرالله طباطبایی مسئول بخش بین‌الملل در مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه، به خاطر برگزاری نشست سفیران فناوری ویژه دانشجویان بین‌الملل
فناوری، عامل اصلی و موتور توسعه اقتصادی در جهان امروز است که در دامان دانش پرورش می‌یابد وزندگی بشر را متحول می‌کند. دست‌یابی به فناوری در بنگاه‌های تولیدی، تنها با انتقال فناوری امکان‌پذیر است.
ادامه خبر »
١٣٩٧/٠٧/٠٣

انتصاب سرپرست مرکز رشد فناوری مواد و تجهیزات دندانپزشکی دانشگاه
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، به موجب حکمی دکتر رضا مسائلی را به سمت سرپرست مرکز رشد فناوری مواد و تجهیزات دندانپزشکی دانشگاه منصوب کرد.
ادامه خبر »

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>