جمعه ١٤ آذر ١٣٩٩
**** شماره حساب معاونت پژوهشي دانشگاه : بانك ملت به شماره: 2761900442 - با كد شناسه: 8929 - شماره شبا: IR03 0120 0000 0000 2761 9004 42 ****
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

روز ارائه تامزآپ، فرصت جذب سرمایه ویژه استارتاپ‌های سلامت

به گزارش روابط عمومی مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه، آخرین رویداد برنامه تامزآپ (TUMSup)، روز ارائه  است که با حضور شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، هولدینگ‌ها و شتاب‌دهنده‌های فعال در حوزه سلامت برگزار می‌شود. در این رویداد 17 استارتاپ از حیطه‌های مختلف سلامت، استارتاپ و محصول خود را مقابل حاضران ارائه می‌کنند و فرصت خواهند داشت با سرمایه‌گذاران برای جذب سرمایه مذاکره کنند. استارتاپ‌های روز ارائه تامزآپ را می‌توان در شش دسته ابزار تشخیصی درمانی، راهکار مدیریت مراقبت، پلتفرم ارائه خدمات، پرونده الکترونیک، درمان دیجیتال و محصول دارویی تقسیم‌بندی کرد.
تامزآپ، برنامه آموزش و توانمندسازی کارآفرینی سلامت است که اولین دوره آن مرداد 98 و با هدف تقویت و گسترش راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای نوآورانه، دانش‌بنیان و قابل رشد در حوزه سلامت آغاز شد. در این دوره از برنامه تامزآپ که مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزارکننده آن است 20 تیم پذیرفته شدند و پس از حدود سه ماه برنامه مربی 6 تیم موفق شدند شرایط لازم برای حضور در روز ارائه را به‌دست آورند. همچنین، با توجه به فرصت حضور سرمایه‌گذاران در روز ارائه تامزآپ از سایر تیم‌های استارتاپی که در مرحله جذب سرمایه قرار دارند دعوت شد تا در این رویداد حضور به هم رسانند. از میان 28 درخواست برای حضور در این رویداد تعداد 11 استارتاپ برگزیده شدند و در نهایت 17 تیم استارتاپی، در رویداد روز ارائه تامزآپ کسب‌وکار خود را معرفی و برای جذب سرمایه تلاش خواهند کرد.
این رویداد، به جز سرمایه‌گذاران، میزبان سایر اعضای اکوسیستم استارتاپی سلامت همچون مسئولان وزارت بهداشت و معاونت علمی ریاست جمهوری، بنیان‌گذاران استارتاپ‌های سلامت و مربیان و فعالان استارتاپی است. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی با استارتاپ‌ها و فرآیند ارائه استارتاپی، در بخش اول رویداد حضور یابند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی
با استارتاپ‌های راه‌یافته به روز ارائه و اطلاع از شرایط حضور در رویداد به وبسایت برنامه تامزآپ به نشانی
www.tumsup.ir مراجعه کنند.

خبرنگار:سعیده سلطانی


١٤:١٣ - شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ٩٧٧٠٧    /    تعداد نمایش : ٧٧