جمعه ١٤ آذر ١٣٩٩
**** شماره حساب معاونت پژوهشي دانشگاه : بانك ملت به شماره: 2761900442 - با كد شناسه: 8929 - شماره شبا: IR03 0120 0000 0000 2761 9004 42 ****
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم قدردانی از کادر اجرایی برگزاری پنجمین همایش و فن بازار ملی سلامت برگزار شد

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، در این مراسم که روز سه شنبه 8 بهمن 98 در سالن شورای معاونت برگزار شد، دکتر محمدعلی صحرائیان، معاون تحقیقات و فناوری، دکتر محمدرضا منظم، مدير و دکتر رضا فريدي مجيدي، معاون توسعه فناوري و ارتباط با صنعت دانشگاه، دکتر اسماعیل مؤذنی، مدیر گروه تجاری‌سازی، دکتر نصرالله طباطبایی، مسئول امور بین‌الملل و دکتر علی علیزاده مسئول دفتر انتقال تکنولوژی مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه و دیگر کارشناسان این دفتر در این نشست حضور داشتند.
همچنین در ارتیاط ویدیویی دکتر بخشانی، معاون تحقیقات و فناوری و دکتر غزنوی، رئیس مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز به طور همزمان از کادر اجرایی برگزاری همایش در مجموعه خود قدردانی کردند.
در ابتدا دکتر منظم پس از تبیین ساختار مدیریت توسعه فناوری از زحمات بی دریغ کارشناسان این گروه در جهت ارتقا و بهبود فعالیت های حوزه خود قدردانی کرد.
وی به جایگاه بی نظیر دانشگاه در حوزه ارتباط با صنعت در کشور و ایجاد ساختارهای جدید از جمله شوراهای محیطی، اعطای گرنت ارتباط با صنعت و فرصت مطالعاتی صنعتی، مراکز رشد و مراکز رشد اقماری، گروه تجاری سازی و دفتر انتقال تکنولوژی با حداقل هزینه و نیروی کار اشاره کرد.
دکتر منظم ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان گفت: تعامل با دانشگاه زاهدان باعث نزدیکی عمیق مجموعه ما با این دانشگاه شده است.
دکتر منظم افزود: قطعا به دنبال چیدن میوه ها و استفاده از ثمرات برگزاری این برنامه در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان هستیم.
دکتر صحرائیان نیز ضمن تشکر از کادر اجرایی برگزاری همایش در دو دانشگاه، مسئله همکاری مشترک را بسیار حائز اهمیت و موجب خرسندی دانست.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه گفت: ابتدا نشان دادیم که باوجود سختی ها می توانیم کار مشترک انجام دهیم و اصل و بنیان حوزه فناوری در همکاری است. این برنامه به خوبی در دانشگاه زاهدان برگزار شد و امیدواریم نتایج آن موجب خیر و برکت برای مردم باشد.
وی افزود: این نوید را می دهم که این برنامه در سال آتی نیز در یک استان دیگر و با همکاری دانشگاه برگزار خواهد شد و سخنان خود را با این جمله به پایان رساند: آری به اتفاق می توان جهان گرفت.
دکتر بخشانی ضمن عذرخواهی از کاستی ها و مشکلات برگزاری همایش گفت: دانشگاه های علوم پزشکی زاهدان از دانشگاه های بسیار علاقه مند به توسعه فناوری و ظرفیتهای خوب فناوری هستند که لازم بود در این همایش مورد توجه و تقویت قرار گیرد و از این بابت از مدیران حوزه فناوری در دانشگاه علوم پزشکی تهران تشکر کرد.
پنجمین فن‌بازار ملی سلامت ۱۶ و ۱۷ آبان ۹۸ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران در منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار برگزار شد.
این مراسم با نمایش کلیپ همایش و قدردانی از کادر اجرایی با اهداء لوح و گل به پایان رسید.


٠٨:٤٣ - شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ٩٧٦٧٦    /    تعداد نمایش : ١١١