جمعه ١٤ آذر ١٣٩٩
**** شماره حساب معاونت پژوهشي دانشگاه : بانك ملت به شماره: 2761900442 - با كد شناسه: 8929 - شماره شبا: IR03 0120 0000 0000 2761 9004 42 ****
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

گواهی پسا دکترای صنعتی برای نخستین بار در دانشگاه علوم پزشکی تهران ارائه شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه، این مجموعه با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص و مولد در حوزه فناوری سلامت از طریق ارتقای توانمندی های حرفه ای و کسب مهارت و تجربه عملی فارغ التحصیلان دکتری با رویکرد ارتقای کیفیت تولیدات و انجام پژوهش های کاربردی در محیط واقعی که منجر به ایجاد ارتباط عمیق تر دانشگاه و صنعت می شود، برنامه دوره پسا دکترای صنعتی را در دستور کار خود قرار داده است.
این دوره از ابتدای سال 97 آغاز شده و تاکنون 10 داوطلب پسادکترا از دانشگاه های مختلف جذب شرکت های زیر مجموعه دانشگاه شدند. در راستای حمایت از افراد شرکت کننده در این دوره مبلغی به عنوان گرنت پسا دکترا تخصیص داده شد و در حال حاضر 3 نفر گواهی دوره را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند.
فارغ التحصیلان دوره تحصیلات تکمیلی یا PhD که از تمامی دانشگاه های کشور فارغ التحصیل شده اند می توانند با استفاده از این دوره در پروژه های شرکت های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیت کنند.
به منظور آشنایی با برنامه دوره پسا دکترای صنعتی می توانید به سایت ipd.tums.ac.ir مراجعه کنید.
خبرنگار: سمیرا اصغری


٠٨:٥٤ - چهارشنبه ٢ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ٩٧٣٨٢    /    تعداد نمایش : ٩٢