سه شنبه ٠١ آبان ١٣٩٧
**** شماره حساب معاونت پژوهشي دانشگاه : بانك ملت به شماره: 2761900442 - با كد شناسه: 8929 - شماره شبا: IR03 0120 0000 0000 2761 9004 42 ****
اخبار مهم
 • فناوری، بهانه‌ای ارزشمند برای گردهمایی و هم‌اندیشی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور
  دومین نشست هم‌اندیشی برگزاری چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت با حضور نمایندگان 18 دانشگاه علوم پزشکی کشور در سالن شورای معاونت تحقیقات و فناوری برگزار شد.

 • جذب داوطلبین واجد شرایط دوره پسا دکتری صنعتی
  مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه، در راستای ایجاد زیرساخت های آموزشی و پژوهشی لازم براي تحقق برنامه های حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم، برنامه دوره پسا دکتری صنعتی را در دستور کار خود قرار داده است.

 • برگزاری کارگاه های مجازی دفتر توسعه فناوری سلامت
  آیا مایل به شرکت در دورهای مجازی رایگان دفتر توسعه فناوری سلامت هستید هستید؟ به ادامه خبر مراجعه کنید...

 • نشست بررسی حمایت های دانشگاه از طرح های ارتباط با صنعت
  نشست بررسی حمایت های دانشگاه از طرح های ارتباط با صنعت و روش های اجرائی این طرح ها در دانشکده پرستاری و مامایی در پنچم تیر ماه برگزار شد.

 • دانشگاه علوم پزشکی تهران از دستگاه پت‌اسکن (Xtrim) رونمایی کرد
  در پنجمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاون تحقیقات و فن‌آوری دانشگاه از دستگاه پت‌اسکن (Xtrim) رونمایی کردند.

 • بازدید از آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز انجام گرفت
  برنامه بازدید از آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغر در روز شنبه، مورخ 1395/10/25 با حضور جمعی از اساتید بیمارستان سینا، امام خمینی، دانشکده بهداشت و توانبخشی انجام گرفت.

 • انتصاب متولی بسته توسعه کارآفرینی در بستر دانشگاه های نسل سوم دانشگاه
  دکتر سهراب پور، معاون آموزشی دانشگاه، به موجب حکمی دکتر محمدرضا منظم را به سمت متولی بسته توسعه کارآفرینی در بستر دانشگاه های نسل سوم دانشگاه، منصوب کردند.

 • گفت وگو با دانشجوی برگزیده دومین همایش و فن بازار ملی سلامت
  مریم شریفی اقدم دانشجوی مقطع دکترای نانوفناوری پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در دومین همایش و فن بازار ملی سلامت با ارائه پایان نامه‌ای با عنوان «ساخت داربست از ابریشم بافته‌شده با پوشش نانو فیبری برای مهندسی بافت تاندون نانوفیبری » رتبه سوم را کسب کرد.

 • جلسه تقدیر از کادر اجرایی دومین همایش و فن بازار ملی سلامت
  جلسه تقدیر از کادر اجرایی دومین همایش و فن بازار ملی سلامت در روز دوشنبه، مورخ 1395/09/29 در سال G5، سازمان مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

 • رونمایی از پنج محصول دانش بنیان در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی در نوزدهمین جشنواره ابن سینا
  نوزدهمین جشنواره ابن سینا یکشنبه ۱۵ بهمن با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، رییس دانشگاه و جمعی از مسئولان برگزار شد و از 12 برگزیده بخش آموزشی، 12 برگزیده بخش پژوهشی و 2 برگزیده بخش خدمات ویژه تجلیل و از 5 محصول شرکت دانش‌بنیان در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی رونمایی شد

آخرین اخبار
١٠:٤٧ - 1397/08/01
هفدهمین جلسه شورای راهبردی همکاری توسعه مدیریت صنعت و دانشگاه
با حضور رییس دانشگاه هفدهمین نشست شورای همکاری دانشگاه و صنعت برگزار شد
در نشست شورای همکاری دانشگاه و صنعت، گزارش عملکرد سال 96 مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت بررسی و با درخواست متقاضیان تأسیس شرکت دانش‌بنیان موافقت اصولی شد.
ادامه خبر »
٠٩:٢٦ - 1397/07/23

دکتر منظم مدیر توسعه فناوری و ارتباط دانشگاه با صنعت: هر دانشکده، پژوهشگاه، پژوهشکده و مرکز تحقیقات می‌تواند شعبه‌ای از یک مرکز رشد ایجاد کند
مدیر توسعه فناوری و ارتباط دانشگاه با صنعت با اشاره به ایجاد مراکز رشد اقماری در دانشگاه تاکید کرد هر دانشکده، پژوهشگاه، پژوهشکده و مرکز تحقیقات می‌تواند شعبه‌ای از یک مرکز رشد ایجاد کند.
ادامه خبر »
٠٩:١٤ - 1397/07/23

انتصاب سرپرست مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، به موجب حکمی دکتر اکبر عبدالهی اصل را به سمت سرپرست مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه منصوب کرد.
ادامه خبر »
٠٩:٣٣ - 1397/07/18

دبیرخانه همایش و فن بازار ملی سلامت، سازمان‌های کارفرمایی را به هم‌اندیشی دعوت کرد
نشست هم‌اندیشی در خصوص همایش و فن بازار ملی سلامت با حضور نمایندگانی از سازمان‌های کارفرمایی ازجمله وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان تأمین اجتماعی، بهداشت و درمان صنعت نفت، دفتر پژوهش سازمان حفاظت محیط‌زیست، معاونت آموزش و پژوهش هلال‌احمر و گسترش و نوسازی صنایع ایران در سالن شورای معاونت تحقیقات و فناوری تشکیل شد.
ادامه خبر »
١٠:١٦ - 1397/07/17

تصویب 11 طرح ارتباط با صنعت در هفتادمین جلسه کمیته اجرایی ارتباط با صنعت دانشگاه معادل ارزش ریالی ده میلیارد و دویست و هفتاد میلیون ریال
هفتادمین جلسه کمیته اجرایی ارتباط با صنعت دانشگاه با حضور اعضا در روز سه شنبه مورخ 97/7/17 بر گزار شد.
ادامه خبر »
١٠:٢٣ - 1397/07/11

گفت‌وگو با دکتر نصرالله طباطبایی مسئول بخش بین‌الملل در مدیریت توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه، به خاطر برگزاری نشست سفیران فناوری ویژه دانشجویان بین‌الملل
فناوری، عامل اصلی و موتور توسعه اقتصادی در جهان امروز است که در دامان دانش پرورش می‌یابد وزندگی بشر را متحول می‌کند. دست‌یابی به فناوری در بنگاه‌های تولیدی، تنها با انتقال فناوری امکان‌پذیر است.
ادامه خبر »
فناوری، بهانه‌ای ارزشمند برای گردهمایی و هم‌اندیشی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور
کارگاه یک روزه آشنایی با فرآیند اجرایی طرح های ارتباط با صنعت
انتصاب سرپرست مرکز رشد فناوری مواد و تجهیزات دندانپزشکی دانشگاه
کلینیک تجاری سازی