کد خبر: ٩٨١٦٦/ ١١:١١ - چهارشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 2263
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی
دفاع از پایان نامه فریده عرب کنگان دانشجوی کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی دانشکده مجازی
فریده عرب کنگان از پایان نامه خود با عنوان «بررسی و مقایسه رابطه تکنواسترس با مشخصه های فردی در بین کتابداران شاغل در کتابخانه های دانشگاهی زاهدان در سال ۱۳۹۷» دفاع کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، فریده عرب کنگان دانشجوی کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی این دانشکده از پایان نامه خود با عنوان «بررسی و مقایسه رابطه تکنواسترس با مشخصه های فردی در بین کتابداران شاغل در کتابخانه های دانشگاهی زاهدان در سال ۱۳۹۷» در هفته سوم بهمن 98 دفاع کرد.
نتایج حاصل از یافته های مطالعه حاضر حاکی از آن است که میان مولفه های تکنواسترس و عوامل دموگرافیک نظیر جنسیت، وضعیت تاهل، سن، محل خدمت، وضعیت بومی، سابقه کار و تحصیلات میان کتابداران کتابخانه های دانشگاهی زاهدان تفاوت معنی داری وجود نداشته است. تکنواسترس در سازمان از درک یا احساسی که کارکنان نسبت به جنبه های عینی و محسوس شغل خود داشته اند می کاهد و این چالش موجب کاهش خشنودی و احساس مطبوع کارکنان می شود.
دکتر سید جواد قاضی میرسعید استاد راهنما و دکتر فاطمه شیخ شعاعی استاد مشاور این پژوهش بودند. دکتر سعید غفاری و آقای مهندس عباسی مقدم داوری آن را بر عهده داشتند. دکتر سمیه برجعلی لو نماینده تحصیلات تکمیلی دانشکده مجازی نیز در این جلسه حضور داشت.
عکس و خبر: سیده کاملیا داودزاده

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
#