کد خبر: ٩٨١٢١/ ١٢:٥٨ - دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1730
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی, گروه خبری RSS
نشست هیئت رئیسه دانشکده دندانپزشکی با گروه آموزشی پریودانتیکس برگزار شد
هیئت رئیسه دانشکده دندانپزشکی در سومین سال فعالیت خود همچون سال های گذشته سلسله جلساتی را با اعضای هیات علمی گروه های آموزشی دانشکده به صورت مجزا برگزار می کند که این بار نشستی را با گروه پریودانتیکس برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، هدف از برگزاری این جلسات بررسی فعالیت های انجام شده در گروه ها طی دو سال گذشته و بررسی برنامه های آینده گروه ها، بررسی مشکلات و ارائه راهکار است.
به همین منظور نشستی با  حضور دکتر امیررضا رکن، رئیس دانشکده، دکتر آرش منصوریان معاون اداری مالی، دکتر فرنوش محمدی معاون تحصیلات تکمیلی و تخصصی، دکتر حکیمه سیادت معاون آموزشی، دکتر مرضیه علی خاصی معاون پژوهشی، دکتر محمدرضا خامی مشاور عالی معاون بین الملل دانشگاه، دکتر پویان امینی شکیب معاون بین الملل دانشکده، دکتر مهدی نیکنامی معاون دانشجویی فرهنگی، دکتر رضا یزدانی رئیس پردیس بین الملل و اعضای هیئت علمی گروه آموزشی پریودانتیکس 20 بهمن 98 در سالن شورا برگزار شد.
در ابتدا دکتر افشین خورسند مدیر گروه پریودانتیکس، گفت: جلسات بررسی طرح درس ها در گروه به طور مرتب برگزار و کلیه طرح درسها در سال جدید تحصیلی به روز شده است. 
همچنین در گروه امتحانات بلافاصله تصحیح و همراه با کلید آزمون اعلام میشود. 
وی ضمن اشاره به اینکه تعداد بیمارهای مراجعه کننده به گروه بسیار زیاد است و در تمام ساعات روز ارائه مشاوره به سایر گروه ها انجام میپذیرد افزود: به نظر می رسد روند معاینات در بخش تریاژ دانشکده نیاز به اصلاحاتی دارد تا حداکثر کارایی درمانی در عین تامین حداکثری رضایت بیماران انجام پذیرد.
وی همچنین افزود: با توجه به بازنشستگی بعضی از اعضای هیئت علمی و با توجه به مشکلات جذب هیئت علمی در سالهای گذشته شرایط بخش کمی نگران کننده است.
دکتر خورسند با بیان اینکه خدمات بخش حدودا در هر ترم ۳۶۸ بیمار در بخش تخصصی و ۳۳۶ بیمار در بخش عمومی است افزود: طی یکسال اخیر میزان جراحی های GBR, Sinuses lifting بسیار کم شده است. وی همچنین گفت: این گروه در بخش های ایمپلنت و درمان جامع هم فعالیت مستمر دارد.
دکتر رکن ضمن تشکر از زحمات اساتید بخش پریو تاکید کرد برای بررسی مشکلات تامین مواد، نیاز به همفکری داریم. همچنین یادآوری کرد در صورت امکان چرخش رزیدنتی برای پردیس بین الملل برنامه ریزی شود.
 در ترم جاری آموزش competence based education را در دستور کار داریم و به همین دلیل یک آزمون از دو آزمون ورود و خروج حذف شود و به جای آن آزمون ارزیابی توانمندی ها  قرار داده شود. 
رئیس دانشکده دندانپزشکی ضمن اشاره به اینکه اگر همدلی و همکاری باشد می توانیم با کمک هم مشکلات را حل کنیم، تاکید کرد ارزشیابی اعضا هیات علمی در گروهها جدی است و ما آن را رصد می کنیم.
خبرنگار و عکاس: حمیده ایزدی

 

انتهای پیام / *
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
#