کد خبر: ٩٧٧٩٣/ ١٢:٥٣ - دوشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1006
چاپ
ارسال به دوست
مجتمع بیمارستانی یاس, گروه خبری RSS
راه اندازی درمانگاه های گوش، حلق و بینی در مجتمع بیمارستانی یاس
درمانگاه های «گوش، حلق و بینی» با گرفتن مجوزهای لازم از معاونت درمان دانشگاه و موافقت اصولی وزارت بهداشت و درمان با حضور رئیس و مدیر مجتمع بیمارستانی یاس راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی بمیارستان یاس، درمانگاه های «گوش، حلق و بینی» دوشنبه 14 بهمن 98 با حضور دکتر فاطمه داوری رئیس و یوسف مسعودیان مدیر مجتمع راه اندازی شد. با توجه به اهمیت ارائه خدمات بهینه به مراجعه کنندگان و در راستای استفاده درست از ظرفیت های موجود در مجتمع، اقدامات اجرایی لازم در زمینه راه اندازی و فعال شدن درمانگاه ها و اتاق های عمل جراحی گوش، حلق و بینی صورت پذیرفت.
برای دستیابی به این مهم، با تعامل و بازدید مدیر گروه گوش حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران از فضاها و امکانات مجتمع همراه با تلاش و اقدامات اجرایی پذیرفته در زمینه گرفتن مجوزهای لازم از معاونت درمان دانشگاه و موافقت اصولی وزارت بهداشت درمانگاه یادشده به مرحله بهره برداری رسید.
این مجتمع بیمارستانی با جذب و به کارگیری پزشکان متخصص و فلوشیپ گوش، حلق و بینی با ارائه برنامه درمانگاه های گوش، حلق و بینی در سیستم نوبت دهی غیرحضوری به صورت اینترنتی و تلفن گویای 02145617272 در راستای رزرو نوبت درمانگاه ها، ویزیت و اعمال جراحی گوش، حلق و بینی، جراحی تومورهای سر و گردن در حال ارائه خدمت به بیماران و مراجعه کنندگان است.
خبر و عکس: امیر مردانی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/11/14 19:36
0
0
واقعا" تلاشهای صورت پذیرفته در بیمارستان یاس جهت برون رفت از حالت تک تخصصی قابل تقدیر است.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
#