کد خبر: ٩٨١٦٤/ ١٠:١٣ - چهارشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 4958
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت, گروه خبری RSS
مراسم تکریم معاون اجرایی پیشین و معارفه معاون اجرایی جدید معاونت بهداشت با حضور دکتر علیرضا دلاوری برگزار شد
معاون بهداشت، تغییر مدیران را یک نقطه مثبت دانست و گفت: حضور یک فرد جدید می‌تواند تغییرات مثبتی در هر مجموعه ایجاد کند به همین دلیل تغییراتی در سطح مدیران شبکه‌های بهداشت و معاونت انجام شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، مراسم تکریم دکتر علیرضا صدرایی و معارفه دکتر محمدرضا قیوم زاده معاون اجرایی معاونت بهداشت روز دوشنبه 21 بهمن 1398 با حضور دکتر علیرضا دلاوری معاون بهداشت دانشگاه برگزار شد.
معاون بهداشت دانشگاه تغییر مدیران را یک نقطه مثبت دانست و گفت: حضور یک فرد جدید می‌تواند تغییرات مثبتی در هر مجموعه ایجاد کند به همین دلیل تغییراتی در سطح مدیران شبکه‌های بهداشت انجام دادیم تا افرادی با دیدی تازه‌وارد مجموعه شوند و مثمر ثمر باشند.
دکتر دلاوری در ادامه به سوابق دکتر صدرایی و دکتر قیوم زاده اشاره کرد و گفت: دکتر صدرایی و دکتر قیوم زاده از مدیران باسابقه و پرتلاش دانشگاه هستند که در پست‌های مختلف و مناطق مختلف فعالیت کرده‌اند، به همین دلیل تصمیم گرفتیم از تجارب ارزشمند ایشان استفاده کنیم.
در ادامه دکتر سعید تأملی قائم‌مقام و معاون فنی معاونت بهداشت، ضمن قدردانی از زحمات دکتر صدرایی، انتخاب او را به‌عنوان مدیر شبکه شهرری تبریک گفت و حضور وی را فرصتی عالی برای پیشبرد برنامه‌های بهداشتی در شهرستان ری دانست و همچنین انتصاب دکترقیوم زاده رابه سمت معاون اجرایی تبریک گفت و برای وی نیز آرزوی موفقیت کرد.
سپس دکتر صدرایی ضمن قدردانی از حاضران، از اعتماد معاون بهداشت دانشگاه و ایجاد چنین فرصتی قدردانی کرد.
وی در ادامه از زحمات همه کارکنان و مدیران تشکر کرد و گفت: اگر در مدت مدیریت من فعالیت و پیشرفتی انجام‌شده نتیجه زحمات و همکاری و همدلی همه کارکنان ستادی و محیطی است که بر خود لازم می‌دانم از همه  قدردانی کنم.
دکتر قیوم زاده معاون اجرایی جدید معاونت بهداشت، ضمن قدردانی از حاضران و اعتماد معاون بهداشت دانشگاه؛ ابراز امیدواری کرد با همکاری همه در بهبود شرایط اجرای دقیق برنامه‌ها و ایجاد فضایی مناسب برای کارکنان و فراهم کردن شرایط کاری بهتر موفق باشند.
در ادامه معاون بهداشت دانشگاه، ابلاغ معاون اجرایی دکتر قیوم زاده و لوح تقدیر دکتر صدرایی را تقدیم کرد.
مراسم با اهدای هدایایی از طرف کارکنان به دکتر صدرایی و گرفتن عکس یادگاری به پایان رسید.
خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
#